redrooster_cbmcof25_180_4
RED ROOSTER CBMCOF25-180-4 grooving tool with carbide tip 4 mm
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Product description
  • Grooving tool with carbide tip 4 mm
  • Suitable for: Yokota F-25 / RED ROOSTER RR-0315
Key features according to our expert
  • Length: 180 mm
  • Chisel type: Flat chisel
  • Width: 35 mm
  • Shank type: Square with recess
Specifications / All features
  • Brand: RED ROOSTER
  • EAN: 8717981375301
  • Supplier number: RED ROOSTER CBMCOF25-180-4
Length
180 mm
Chisel type
Flat chisel
Width
35 mm